Понад 100 тисяч гривень аліментів заборгував житель Ізюма

10.09.2021 15:08 Ізюм
Фото: Громадський простір Фото: Громадський простір

Житель Ізюма Харківської області, який не платив аліменти на дитину, має відпрацювати понад 200 годин суспільно корисних робіт.

Як повідомили в Ізюмському міськрайонному суді 10 вересня, чоловік не сплачував аліменти на утримання свого неповнолітнього сина. Це призвело до виникнення заборгованості в сумі понад 100 тисяч гривень.

Читайте також: Чотирьох дітей забрали у жительки Великобурлуцької громади

Через несплату аліментів батька-боржника притягнули до адміністративної відповідальності.

Відповідно до рішення суду, відтепер ізюмчанин має відпрацювати на суспільно корисних роботах не менше 240 годин. Отримані кошти будуть спрямовані на сплату аліментів.

Крім цього, правопорушнику доведеться сплатити судовий збір у розмірі 420 гривень 40 копійок.

Як повідомили "Слобідському краю" в Ізюмському відділі державної виконавчої служби, станом на вересень у районі нараховується більше 2500 боржників.

— Суми заборгованостей дуже різняться. Є такі, що перевищують 100 тисяч гривень. До осіб, які невчасно сплачують аліменти своїм дітям, ми застосовуємо різні обмеження, зокрема у праві керування транспортними засобами, виїзду за кордон, арешту банківських рахунків. Приміром, цього року був випадок коли ми стягнули із боржника 96 тисяч гривень одним платежем, — розповів начальник Ізюмського відділу державної виконавчої служби Олександр Осипов.