Мешканка Ізюма виграла суд у комунальників

28.10.2021 18:05 Ізюм
Жителька Ізюма Харківської області відсудила понад 20 тисяч гривень компенсації за затоплення квартири нечистотами.

Ізюмський міськрайонний суд Харківської області частково задовольнив позов мешканки Ізюма до комунальників. КП "Благоустрій міста Ізюма" має відшкодувати їй матеріальні та моральні збитки внаслідок затоплення квартири нечистотами. Про це повідомила пресслужба суду.

Як стало відомо, ще у вересні 2020 року комунальниками проводився ремонт у багатоквартирному будинку по вулиці Григорія Жуковського. Під час заміни каналізаційного та водопровідного стояка у труби потрапило каміння та викрутка, що спричинило затор у системі.

Читайте також: 16-річний хлопець вчинив смертельну ДТП у Харкові. Фото, відео

Унаслідок засмічення в квартиру мешканки почали заливатись нечистоти. Вона неодноразово повідомляла КП «Благоустрій міста Ізюма» про подію, але її ігнорували до повного затоплення житла фекаліями.

Жителька квартири подала до суду, який частково задовольнив її позов. За цим рішенням з КП «Благоустрій міста Ізюма» на користь власниці затопленого житла стягнено 16 тисяч гривень матеріальної шкоди та 2 тисячі моральної.

Також комунальне підприємство має компенсувати позивачці усі супутні витрати – 4862 гривні 80 копійок судових зборів, оплати проведення звіту вартості ремонту квартири та послуг адвоката.

Автор: Михайло Татарінов