На звільненій Ізюмщині електропостачання відновили на 80 %

16.11.2022 12:47 Ізюм

Протягом останнього тижня світло отримали села Липчанівка, Іскра, Федорівка, Іванчуківка, Поляна, Лисогірка, Новопавлівка та селище Донець Ізюмського району Харківської області.

Як повідомили у пресслужбі АТ "Харківобленерго" фахівці Ізюмського району електричних мереж (РЕМ) АТ "Харківобленерго" на 80 % відновили електропостачання на деокупованих територіях у зоні обслуговування.

"В основному довелося приводити до ладу високовольтні лінії 6 кВ та 10 кВ, ремонтувати опори та розбите обладнання. Звісно, працюємо тільки після перевірки саперами та з дозволу військових", – зазначили в обленерго.

Зараз енергетики повертають світло до сіл Забавне, Глинське, Левківка та Іванівка, а також тієї частини Ізюма, яка досі залишається знеструмленою.

Нагадаємо, у Ківшарівці відновили електропідстанцію та повернули світло майже 8980 абонентам. Також підключили світло ще 108 абонентам у Куп’янську та 90 домоволодінням у селах Садове Кіндрашівської громади, Стінка та Осинове Куп’янської громади. Тривають роботи з відновлення для 12 родин у Вільхівці та Момотовому.