Ремонт Ізюмської лікарні обійдеться в понад 8 мільйонів гривень

15.04.2021 12:58 Ізюм

Ремонт приймального відділення Ізюмської лікарні Харківської області мають завершити у червні. Про це 15 квітня повідомив голова Харківської обласної ради Артур Товмасян під час робочого візиту до Ізюмського району.

Реконструкція приймального відділення Ізюмської центральної лікарні розпочалася у вересні 2020 року, було обладнано кабінет для установки комп’ютерного томографа. За словами Ізюмського міського голови Валерія Марченка, на початок 2021 року будівельна готовність об’єкта склала 33 %.

Читайте також: У Пісочині восени має з’явитися нова амбулаторія

За планом всі ремонтні роботи мають бути завершені вже в червні. Очільник Харківської облради Артур Товмасян зазначив, що в цьому році з обласного бюджету на ремонт лікарні передбачено 4,3 мільйона гривень, ще 1 мільйон гривень – гроші бюджету Ізюмської громади.

– Орієнтовно роботи мають бути завершені у червні. Сподіваюсь, що будівельники вкладуться у визначені строки, – наголосив голова облради.

Площа реконструкції складає майже 380 квадратних метрів. Відповідно до проєктно-кошторисної документації загальна вартість робіт – близько 8,3 мільйона гривень. Проте під час реконструкції медзакладу виникли додаткові витрати. Так, потрібно ще близько 2,5 мільйона гривень на ремонт будівлі стерилізаційної,  3,6 мільйона гривень – на ремонт будівлі стаціонарного корпусу (для забезпечення коронавірусних хворих киснем тощо).

Довідка. Ізюмська центральна міська лікарня обслуговує населення Ізюмської, Барвінківської, Борівської громад. Тут функціонують відділення анестезіології, інтенсивної терапії, екстреної (невідкладної) медичної допомоги, є поліклінічне відділення на 454 відвідування у зміну. Лікарня є опорною з лікування пацієнтів з COVID-19, для цього виділено 120 ліжок.