Судитимуть колаборанта, який наглядав в ізоляторі за проукраїнськими жителями Ізюма

04.06.2024 14:50 Ізюм

Судитимуть колаборанта, який здійснював нагляд в ізоляторі за мешканцями, яких незаконно затримували російські військові.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру.

За даними слідства, під час окупації міста Ізюм місцевий мешканець добровільно пішов на співпрацю з ворогом. Він обійняв посаду «чергового поліцейського ізолятора тимчасового тримання» у так званому «посте внутренней охраны Отделения полиции №2 (дислокация г. Изюм)».

Псевдоправоохоронець здійснював нагляд за затриманими особами. Серед людей, яких незаконно утримували, переважно були проукраїнськи налаштовані громадяни, які не бажали підкорюватися окупаційній владі.

Також колаборант контролював кожний крок незаконно затриманих осіб, щоб вони не втекли. Він перевіряв речі та приміщення камер ізолятора.

Правоохоронці викрили колаборанта в Ізюмі. Обвинуваченому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що судитимуть зрадника, який переїхав з Харкова до рф та створив агентурну мережу для отримання інформації по дислокації ЗСУ у Харкові та області.

Нагадаємо також, що на Харківщині викрито чоловіка, який активно підтримував «русский мир» та був прихильником всього радянського.

Автор: Валерія Ткаленко