У Харкові судитимуть зрадника, який під час окупації Ізюма працював «поліцейським»

16.11.2022 18:43 Ізюм
Харківська обласна прокуратура передала в Київський райсуд Харкова справу поплічника ворога, який добровільно працював у створеному окупантами псведоправоохоронному органі.

Слідством установлено, що 33-річний мешканець Ізюма в середині червня поточного року почав співпрацювати з ворогом, повідомили у пресслужбі прокуратури.

«Він обійняв посаду так званого «поліцейського патрульно-постової служби» в «Ізюмському районному управлінні поліції», що створили окупанти. 

Довірили окупанти не так багато колаборанту: він охороняв адміністративну будівлю псевдоправоохоронного органу з 17:00 до 09:00 за графіком доба через дві», – йдеться у повідомленні.

Наприкінці вересня правоохоронці затримали псевдополіціянта в Ізюмі,  заразі він перебуває під вартою. Йому інкримінують ч. 7 ст. 111-1 КК України (добровільне обіймання посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території).

Нагадаємо, нещодавно працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією Харківщини повідомили про підозру колишній співробітниці правоохоронних органів, яка після початку російського вторгнення працювала на загарбників у селищі Дворічна Харківської області.

Нагадаємо також, що в Харківській області затримали службовця ДП «Вовчанське лісове господарство», який добровільно співпрацював з ворогом і допомагав їм постачати деревину для бліндажів та фортифікаційних споруд.