В ХОВА розповіли, як планують відбудувати лікарню в Ізюмі

19.08.2023 15:53 Ізюм
Фото: Ізюм Інформаційний Фото: Ізюм Інформаційний

Ізюмську центральну міську лікарню Харківської області планують відбудувати у три черги. 

Наразі ескізний проєкт Ізюмської лікарні проходить експертизу. Після затвердження розпочнуть  розробку проєктно-кошторисної документації.

Про це під час брифінгу розповів директор департаменту містобудування та архітектури ХОВА Антон Коротовських, повідомляє «Слобідський край».

Наразі триває обговорення з французькими партнерами щодо допомоги у відбудові. Ескізний проєкт розробили за кошти обласного бюджету.

«Центральну міську лікарню Піщанської Богоматері за сталого фінансування планується відбудувати у три черги. Зокрема, у першій черзі маємо відновити будівлю, яка постраждала внаслідок авіабомбардування. На території лікарні розташовується старе поліклінічне відділення, яке перебуває в аварійному стані. Відповідно до висновку воно не підлягає відновленню і замість нього спроєктували новий сучасний комплекс, де буде навіть майданчик для гелікоптера», – говорить Коротовських.

Орієнтована вартість робіт у лікарні наразі становить 1 мільярд 230 мільйонів гривень. Окрім того, проєкт передбачає облаштування бомбосховища за усіма необхідними вимогами.

Ізюмська лікарня

Нагадаємо, у Центральній міській лікарні Ізюма встановили комп’ютерний томограф.

Нагадаємо також, в Ізюмі перед опалювальним сезоном встановлять десять модульних котельних. Загалом планується встановити 10 котельних потужністю 1 МВт. Перші три вже встановлені, вони зможуть опалювати 11 багатоповерхівок.

Нагадаємо ще, нещодавно в Ізюмі з’явилися графіті харківського художника Гамлета ЗіньківськогоСтріт-арт митець відомий своїми монохромними роботами з філософськими надписами. Своєю творчістю Гамлет прагне привернути увагу світової спільноти до майбутньої відбудови міста.

Більше новин Ізюм читайте на нашому сайті. 

Автор: Ксенія Карпенко