В Ізюмі відбудовують зруйновані ворогом багатоповерхівки. Фото

24.12.2022 13:55 Ізюм
У місті Ізюм Харківської області в одному з мікрорайонів роботи з відновлення багатоквартирних будинків уже на завершальному етапі.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на заступника начальника ХОВА Євгена Іванова.

За його словами, через ворожі обстріли житловий комплекс та критична інфраструктура постраждали на 80 %. Зараз Ізюм поступово відновлюється, у пошкоджених будинках замінюють вікна, крівлю, двері та відновлюють системи комунікацій.

«Це перший такий блок-проєкт уже виконаної роботи в Ізюмі. І з наступного року є розуміння по подальших ремонтних роботах, по інших будинках, по інших кварталах. Це буде поступово робитися, безперервно до повного відновлення всього міста», – розповів Євген Іванов.

Ступінь виконання робіт оцінюють на 97 %. До 5 із 7 багатоквартирних будинків уже подали опалення. До нового року ці об’єкти планують завершити.

Аварійно-відновлювальні роботи тривають також в інших постраждалих громадах Ізюмського району.

Нагадаємо, зараз у місті Ізюм працюють 4 «Пункти Незламності», які оснащені генераторами, мають запас продуктів харчування та медикаментів.

Нагадаємо також, що видатний литовський піаніст Даріус Мажинтас зіграв на горі Кременець у місті Ізюм Харківської області композиції з циклу «Наївна музика» українського композитора Валентина Сильвестрова.

Ізюмська громада стала однією з деокупованих територій, де відновили вакцинацію проти поліомієліту, кору, дифтерії.

Головні новини Ізюм і інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко