В Ізюмській громаді «золоті» та «срібні» медалісти отримають грошові премії

03.06.2024 14:20 Ізюм
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

В Ізюмській громаді атестати зрілості отримають 204 випускники. Шістнадцять із них продемонстрували високі досягнення у навчанні: 15 із них отримають золоті, один учень – срібну медалі. Ізюмська міська військова адміністрація відзначить медалістів грошовими преміями.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла головний спеціаліст управління освіти Ізюмської міської ради Тетяна Погоріла.

 – Усього в Ізюмській громаді навчанням онлайн у 2023-2024 навчальному році було охоплено 2895 учнів. Півтори тисячі з них проживають на території громади, близько тисячі – за кордоном, решта – в інших регіонах України. Через близькість до лінії фронту свято Останнього дзвоника ми провели в режимі онлайн. Та навіть у таких умовах наші учні показують високі досягнення у навчанні. Маємо 15 «золотих» і одного «срібного» медалістів. Ізюмська МВА підготувала для них грошові премії і листи Подяки, – розповідає головний спеціаліст управління освіти Ізюмської міської ради Тетяна Погоріла.

Свідоцтва з відзнакою про базову середню освіту отримали 15 дев'ятикласників, 130 учнів від 5-го по 10-й класи включно нагороджені Похвальними листами за успішність у навчанні.

Наразі із 11 довоєнних загальноосвітніх закладів Ізюмської громади функціонують п'ять: ліцеї №№ 3, 5, 6, 10 та 11. Левківська гімназія знаходиться на простої.  Ліцей № 5 та ліцей № 10 зазнали значних руйнувань під час окупації та активних бойових дій, третій та шостий ліцеї ворог знищив уже після деокупації.  

Нагадаємо, що у Харкові на ще одній станції метро облаштують навчальні класи.

Також нагадаємо, що Коломацька громада не може повернутися до офлайн-навчання.

 

 

Автор: Тетяна Чмут