В окупованому Ізюмі самопроголошена “влада” випустила пропагандистську листівку

26.05.2022 15:45 Ізюм

У місті Ізюм Харківської області окупанти почали друкувати пропагандистські матеріали.

26 березня, за допомогою державних зрадників України, російські війська повністю заблокували Ізюм, а 1 квітня окупанти захопили місто. Майже через два місяці окупації, 25 травня самопроголошена “влада” Ізюма випустила першу пропагандистську листівку “Ізюмський телеграф”. Про це повідомили Обрії Ізюмщини.

Як повідомляють на сторінках “видання”, 2 травня на загальних зборах трудових колективів Ізюма та району головою обрали Владислава Вікторовича Соколова. Одразу після цього повідомлення можна побачити й звернення “нового голови” Ізюмського району.

Зокрема, у своєму зверненні він нарікає на ЗСУ, за наказом яких на території району відключили мобільний зв'язок. Також можна прочитати й те, що нібито захисники України постійно обстрілюють місто та район і цим самим заважають окупантам відновлювати критичну інфраструктуру.

Втім, у листівці повідомляють про налагодження електро- та газопостачання, яке тепер буде йти з росії. Наголошують і на тому, що комуналка тепер буде коштувати в рази дешевше. Наостанок, місцевих жителів, що залишились у місті та районі, закликають повертатися на роботу та відновлювати села і селища.

В окупованому Ізюмі самопроголошена “влада” випустила пропагандистську листівку