Відновлення Ізюмської лікарні коштуватиме 1,2 мільярда гривень

29.09.2023 09:21 Ізюм
Демонтаж блоку Ізюмської лікарні. Фото: Слобідський край. Демонтаж блоку Ізюмської лікарні. Фото: Слобідський край.

В Ізюмській центральній міській лікарні Харківської області розпочався демонтаж зруйнованого операційного блоку.

Як повідомляє кореспондентка медіа  «Слобідський край» з посиланням на начальника ХОВА Олега Синєгубова, операційний блок Ізюмської центральної лікарні був повністю зруйнований ворожими обстрілами. 

– Завдяки допомозі Фундації Олени Зеленської уже до кінця цього року розпочнуться роботи з реконструкції операційного блоку в головному корпусі лікарні. А з часом і увесь медзаклад буде капітально відбудований. Уже готовий проєкт такого відновлення. Це буде фактично нова лікарня кошторисом 1,2 мільярда гривень, – зазначив Олег Синєгубов.

Відновлення Ізюмської лікарні

Зруйнований блок Ізюмської лікарні

Спочатку передбачається зведення хірургічно-терапевтичного  корпусу, де буде облаштовано сучасне укриття та гелікоптерний майданчик на даху. Це коштуватиме 750 мільйонів гривень. Також відбудують відділення екстреної медичної допомоги, травматологічне відділення на 30 ліжок, хірургічне відділення на 50 ліжок, операційний блок та відділення анестезіології. 

Ізюмська міська лікарня

Ізюмська лікарня продовжує працювати

За словами головного лікаря Ізюмської лікарні Дмитра Зінов’єва, демонтажні роботи ніяких незручностей не доставляють.

– Працюємо у штатному режимі. Ми маємо три операційні, надаємо травматологічну допомогу, маємо загальну хірургію, стоматологію, гінекологію, терапію, неврологію та офтальмологію. Колектив частково повернувся до роботи, наразі у нас є 240 працівників – 45 лікарів та молодший медичний персонал. Є деякі проблеми з лікарями, але їм поки що немає куди повертатися, – каже Дмитро Зінов’єв.

Нагадаємо, у місті Ізюм Харківської області вже встановили вісім з десяти модульних котелень. 

Раніше ми писали, що станом на 11 вересня 2023 року все ще не вдалося ідентифікувати 57 жертв із масового поховання на околицях міста Ізюм Харківської області.

Раніше ми писали, що в Ізюмі будуть відновлювати першочергово. Наразі місцева адміністрація шукає донорів, щоб відновити житлові будинки, школи, дитячі садки та адміністративні будинки.

Більше новин Ізюм читайте на нашому сайті. 

Автор: Анастасія Хушану