Військові та волонтери просять Президента дати місту Ізюм звання міста-героя

22.12.2022 10:52 Ізюм

Група військових та волонтерів створила петицію з пропозицією до Президента України призначити міста Ізюм Харківської області та Лиман, Слов’янськ, Авдіївка й Бахмут Донецької області містами-героями України.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Офіційне інтернет-представництво Президента України.

19 грудня на сайті в розділі електронних петицій сайту  Офіційного інтернет-представництва Президента України група волонтерів та військових опублікувала петицію з пропозицією призначити Ізюм Харківської області, а також Лиман, Слов’янськ, Авдіївку та Бахмут Донецької області містами-героями України. Ініціатором петиції став військовий та редактор інтернет-видання «Діловий Слов’янськ» Едуард Кожелупко.

— Враховуючи важливу роль, яку відіграли захисники, захисниці та патріоти у визволенні та обороні цих знакових міст, на нашу думку, було б доцільно відзначити їх як міста-герої України, – пояснює ініціатор петиції.

 На думку Едуарда Кожелупка, ця ініціатива могла б тісніше консолідувати українську спільноту у справедливій визвольній боротьбі українського народу.

— Призначення вищезазначених міст як міст-героїв України стало б знаком вдячності за той невимірний подвиг, який кожного дня здійснюють воїни ЗСУ, Національної гвардії, СБУ, Територіальної оборони України, співробітники Національної поліції, ДСНС, волонтери у боротьбі з російськими загарбниками, – додає військовий.

Окрім Едуарда Кожелупка, петицію підписали ініціаторка проєкту волонтерів та військових «Дорогами війни… Від Карачуна до Говерли» Марина Квітка, заслужений скульптор України Віталій Рожик, підприємиця Наталія Рожик, міський голова Коростишева Житомирської області Іван Кохан та заслужений працівник промисловості України Олександр Сопов.

Підписати електронну петицію може кожен громадянин України, який авторизується через «Дію».

Щоб Президент України розглянув запропоновану петицію, вона має набрати 25 тисяч голосів за 90 днів.

Нагадаємо, що в Ізюмі з’явились вулиці на честь «Азова» і вбитого росіянами Володимира Вакуленка. А також в Ізюмському районі другу добу триває гасіння масштабної пожежі на газопереробному підприємстві, яка виникла в результаті російського обстрілу.

Усі новини міста Ізюм та громади читайте у нас на сайті.