В Ізюмі з’явились вулиці на честь «Азова» і вбитого росіянами Володимира Вакуленка

20.12.2022 18:16 Ізюм

Звільнений Ізюм позбавляється топонімів, пов’язаних з росією чи радянським союзом.

Про це повідомив заступник начальника Ізюмської міської військової адміністрації Володимир Мацокін, передає «Слобідський край».

«Продовжуємо випалювати московщину з мапи Ізюма. Одна з найбільших вулиць міста тепер буде вулицею Володимира Вакуленка, віддаємо честь визволителям громади – 25-й Січеславській бригаді, 93-й Холодноярівській бригаді, Олегу Куцину. В місті буде вулиця Полку «Азов», – повідомив він.

У місті перейменували 21 вулицю. Топоніми з іменами російських поетів, письменників і революціонерів назвали на честь героїв України.

Відтепер в Ізюмі є вулиця Січових Стрільців, Андрія Шептицького, Захисників України, Павла Загребельного, Петра Болбочана, Пилипа Орлика, Миколи Амосова, Павла Скороподського, Червоної Калини, Ігоря Сікорського. 

Нагадаємо, військові армії рф у ніч проти 20 грудня нанесли ракетний удар по одному з об’єктів нафтогазової інфраструктури Нафтогазу в Ізюмському районі.

Нагадаємо також, що видатний литовський піаніст Даріус Мажинтас зіграв на горі Кременець у місті Ізюм Харківської області композиції з циклу «Наївна музика» українського композитора Валентина Сильвестрова.

Ізюмська громада стала однією з деокупованих територій, де відновили вакцинацію проти поліомієліту, кору, дифтерії.

Головні новини Ізюм і інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.