Безробітних жителів Ізюмщини запрошують на оплачувану роботу

Відтепер мешканці Ізюмської громади Харківської області, які є офіційно безробітними, можуть долучитися до оплачуваних суспільно корисних робіт. 

Про це повідомляє "Слобідський край" з посиланням на «Обрії Ізюмщини».

Суспільно корисні роботи – види тимчасової трудової діяльності працездатних осіб в умовах воєнного стану, які провадяться для виконання робіт, що мають оборонний характер, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли в період воєнного стану, та їх наслідків.

Вони проводяться Ізюмською міською військовою адміністрацією за сприяння Ізюмської філії Харківського обласного центру зайнятості на території Ізюмської громади.

До зазначених робіт можуть залучитися зареєстровані безробітні. З кожним із них укладається строковий трудовий договір. Варто зазначити, що на осіб, які залучаються до виконання суспільно корисних робіт, поширюються вимоги законодавства у сфері охорони праці та загальнообов’язкового державного соціального страхування. 

Людині забезпечується заробітня плата відповідно до умов оплати праці, розмір якої не може бути нижчим від розміру мінімальної заробітної плати, встановленого на дату її нарахування за повністю виконану місячну (годинну) норму праці, встановлену з урахуванням положень Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану». Як зазначили в Харківському обласному центрі зайнятості, мінімальна заробітня плата складає 6700 гривень. 

Бажаючі взяти участь у суспільно корисних роботах можуть звернутись до:

  • КП «Благоустрій м. Ізюм» за адресою: м. Ізюм, вул. Червоногірська, 74
  • Телефон: 0668998660
  • Терцентр Ізюмської міської ради за адресою: м. Ізюм, вул. Степана Бандери (Пушкінська), 34    

Нагадаємо, Харківська область отримала дев’ять німецьких генераторів потужністю від 440 кВт до 1000 кВт. Їх установлять на інфраструктурних об’єктах у Харкові, а також в Ізюмському, Харківському, Чугуївському районах області.

Нагадаємо також, нещодавно начальник Ізюмської цивільно-військової адміністрації Валерій Марченко розповів про стан навчальних закладів у громаді. Він зазначив, що на відновлення деяких з них підуть роки. 

Більше новин міста Ізюм та Ізюмського району читайте на нашому сайті.