Було побито все, не залишилось майже нічого: у селі на Харківщині відновили світло

Фото: Харківобленерго Фото: Харківобленерго

Фахівці Ізюмського району електричних мереж АТ «Харківобленерго» повернули світло до села Бражківка Оскільської територіальної громади.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківобленерго.

– Світла немає з лютого 2022 року. До війни у Бражківці обліковувалося 58 споживачів, зараз повернулися дві родини, а також приїздять дачники. Тут було побито все: підстанція, опори, дроти – не залишилося майже нічого. Спочатку ми відновили підстанцію, потім почали ремонт ліній. Установили 10 високовольтних опор та 30 низьковольтних по селу, замінили пошкоджені проводи, – розповів в. о. старшого майстра Ізюмського РЕМ Віталій Борщ.

За його словами, руйнування в Оскільській громаді – одні з найбільших в Харківській області. Тому навіть із залученням додаткових ремонтних бригад обленерго з інших районів заживити швидко всі села громади не вийшло.

Нагадаємо, що у селі Рубіжне Харківської області вже декілька тижнів відновлюють електропостачання, щоб люди могли жити вдома.

Також, шість когенераційних установок з березня працюють в Харківській області, вони дозволили стабілізувати постачання після атак на енергетичну інфраструктуру.