У Донецькій громаді вилучили 500 пачок тютюну без акцизу

У селищі Андріївка Харківської області поліцейські припинили діяльність точок нелегального продажу цигарок.

Як повідомляють у ГУ НП Харківської області, продавали тютюнові вироби без належної ліцензії.

Наразі відомо, що 20 січня поліція Ізюмського райуправління проводила перевірки місцевих магазинів. Під час рейду було виявлено факт нелегальної торгівлі цигарками.

Читайте також: В Ізюмському районі піймали рибалку-порушника

Як зазначають у поліції, у селищі Андріївка Донецької громади було призупинено роботу двох таких точок збуту. Крім того, копи вилучили понад 500 пачок безакцизного тютюну.

Також зафіксовано факт продажу цигарок неповнолітнім.

Поліцейськими було складено адміністративні протоколи стосовно власників точок продажу за ч. 1 ст. 156 та за ч. 2 ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що у місті Балаклія Харківської області під час перевірки виявили незаконний заклад азартних ігор. Як повідомляють у Харківській обласній прокуратурі, під час перевірки закладу у місті Балаклія було виявлено електронне казино. Наразі відомо, що під час обшуку було вилучено 14 комп'ютерів з відповідним програмним забезпеченням. Саме з цих комп'ютерів місцеві жителі отримували доступ до азартних ігор.

Автор: Микита Гузенко