ЗСУ звільнили населений пункт на Харківщині

Фото: Генеральний Штаб ЗСУ Фото: Генеральний Штаб ЗСУ
4 серпня 2022 року було оприлюднено інформацію, що Збройні Сили України звільнили від російських загарбників село Дмитрівка Харківської області.

Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов. За його словами, протягом цього тижня українські війська покращили своє тактичне становище та змогли глибше просунутися в бік противника в районах населених пунктів Мазанівка, Брашків, Сулугунівка та Дмитрівка. Крім того, наші захисники звільнили два населені пункти — Мазанівку, що на Донеччині, та Дмитрівку Харківської області.

Сьогодні ворог знову обстрілював територію Харківської області з різних видів зброї. Цього разу окупанти застосували танки, ствольну та реактивну артилерію в районах населених пунктів Богородичне, Мазанівка, Гусарівка, Адамівка, Курулька, Хрестище, Сулигівка, Довгеньке та Велика Комишуваха.

Нагадаємо, що станом на 6:00 ранку 4 серпня рашисти намагалися піти у наступ в районах Долини та Богородичного. За оновленою інформацією, наші військові відбили наступ та змусили ворога відійти з втратами.

Автор: Юлія Гнатченко