Школи трьох громад Харківщини можуть почати змішане навчання

10.08.2023 15:42 Кегичівка
Фото: Getty Images Фото: Getty Images

У Харківській області лише у трьох громадах з нового навчального року розпочнеться змішане навчання. Це Зачепилівська, Кегичівська та Сахновщинська громади. Усього навчанням буде охоплено близько 3000 дітей. Також комбіноване навчання можуть розпочати п'ять вишів Харкова.

Як передає кореспондент медіа «Слобідський край», про це на брифінгу 10 серпня розповів директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації Олексій Литвинов.

— На сьогодні трохи більше півтора відсотка від загального масиву загальної мережі закладів загальної середньої освіти. Ми розцінюємо як такі, що потенційно можуть розпочати освітній процес в змішаному форматі. Це вісім закладів Зачепилівської громади, один Кегичівської та два Сахновщинської, розповів під час брифінгу директор Департаменту науки і освіти Харківської ОВА.

Ці 11 закладів, розпочнуть змішане навчання у тому випадку, якщо буде позитивно реалізовано проєкти з облаштування укриттів.

Усього навчання потенційно буде охоплено понад 3000 дітей.

Також комбіноване навчання можуть розпочати п'ять закладів вищої освіти міста Харків. Це Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця, Харківський національний університет мистецтв імені І. П. Котляревського, Харківська державна академія дизайну і мистецтв та Харківський національний медичний університет. Усього у вишах Харківщини зареєстровано близько 120 тисяч абітурієнтів.