Коломацька громада отримала генератори та пічки: де їх установлять

15.02.2023 14:16 Коломак
Коломацька громада Харківської області отримала п'ять генераторів різної потужності від польських партнерів.

10 лютого Коломацька громада отримала благодійну допомогу у вигляді двох генераторів потужністю 5.5 кВт та ще трьох генераторів 8 кВт, а також пічки, димові труби та коліно до димоходу.  

– Це допоможе мінімізувати негативні наслідки від ударів ворога по критичній інфраструктурі. Наразі, завдяки нашим польським друзям, у нас вистачає альтернативних джерел опалення та електроенергії. Генератори та пічки будемо встановлювати в закладах освіти, лікарнях, пунктах обігріву в старостинських округах громади та гуртожитку, де розміщені переселенці, – розповів кореспондентці медіа “Слобідський край” очільник Коломацької громади Володимир Гуртовий.

Коломацька громада

Селищною радою було укладено договір з Фондом Міжнародної солідарності для забезпечення мінімізації потенційних негативних наслідків від ударів по об'єктах критичної інфраструктури. Благодійна допомога надійшла завдяки проєкту, що співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Нагадаємо, 14 лютого в селищі Коломак Харківської області пройшла традиційна акція до Дня Святого Валентина. Раніше ми писали, що навчальні заклади Коломацької громади переходять на альтернативне опалення

Нагадаємо також, що Коломацька громада отримала потужний генератор з Польщі.

Головні новини Коломак та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану