Різуненківський ліцей представив Харківщину на всеукраїнському рівні

13.06.2024 12:21 Коломак
Учениці та вчителька Різуненківського ліцею/Оксана Корнієнко Учениці та вчителька Різуненківського ліцею/Оксана Корнієнко

Учениці Різуненківського ліцею Коломацької громади побували у спортивному таборі.

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край», п'ять учениць та заступниця директора з виховної роботи Різуненківського ліцею Оксана Корнієнко взяли участь у проєкті, мета якого створити рівні умови у спорті для дівчат та хлопців. Участь у таборі взяли 100 дівчат з 20 областей України.

– Ми отримали новий спортивний інвентар та пройшли в наступний етап проєкту, де 20 кращих вчителів України з учнями здобували нові вміння і знання на спортивній базі Академії футболу ФК “Рух” у Львові, – каже Оксана Корнієнко.

У таборі дівчата з вчителями опанували нові види спорту – футбол, волейбол, гандбол, бадмінтон, черлідинг, хокей на траві тощо. 

– Лише один вчитель з кожної області пройшов у цей етап, і саме нам випала можливість представляти Харківську область. Ми мали змогу повчитися у відомих тренерів збірної України. Це неймовірно круто! Від усвідомлення того, що ти одна-єдина стала кращою і отримала можливість представляти Харківщину, аж мурахи по шкірі. Ці відчуття не передати словами, – зазначила Корнієнко.

Автор: Анастасія Хушану