У Коломацькій громаді проведуть благодійні новорічні концерти

01.12.2023 10:51 Коломак

Благодійні концерти неодноразово допомогли Коломацькій громаді Харківської області зібрати гроші на потреби військових.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник відділу культури Ігор Безрук, до кінця року в Коломацькій громаді планують провести ще п’ять благодійних концертів. На цих заходах збирають кошти на потреби ЗСУ.

– Є такі села у нас в громаді, де вважають, що ці концерти – просто розважальні. Але в них закладено більший сенс, там ми збираємо кошти на потреби наших воїнів. Тож, коли ми все одно приїжджаємо до такого села, місцеві вже розуміють, що це не просто розваги. Грошей збираємо по-різному, буває село, де декілька десятків будинків усього, а люди там назбирають 5-6 тисяч гривень, – каже Ігор Безрук.

Коломацька громада допомога ЗСУ

Комплект автомобільної гуми для захисників від Коломацької громади

Нещодавно за допомогою таких концертів, дітей-волонтерів з Новоіванівки та жителів громади вдалося закупити комплект автомобільної гуми для захисників. Крім того, громада планує провести благодійний концерт у харківському шпиталю, де лікуються воїни.

Нагадаємо, що до новорічних свят у Коломаку та Шляхове встановлять ялинки. Раніше ми писали, що в центрі Коломака відкрили Алею Пам’яті загиблих захисників. Також ми писали, що у День селища в Коломаку зібрали понад 11 тисяч гривень для захисників-земляків. 

Автор: Анастасія Хушану