У Коломацькій громаді встановлять новорічні ялинки: де саме та коли

30.11.2023 15:50 Коломак

Новорічні ялинки з ілюмінаціями встановлять у Коломаку та селі Шляхове Харківської області. Додаткових грошей на це не витрачатимуть, бо ялинка – позаминулорічна.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник відділу культури Коломацької селищної ради Ігор Безрук, цьогоріч новорічні ялинки встановлять у селі Шляхове на території клубного закладу «Центр культури і дозвілля» та селищі Коломак. Минулого року ялинки також встановлювали, але без ілюмінацій. 

– Цьогоріч ми подивилися, що встановлюватимуть у Харкові та Києві. Вирішили, що ілюмінації не завадять. Також дивилися опитування, як люди ставляться до встановлення новорічних ялинок. Гроші на встановлення ми виділяти не будемо, це все було закуплено ще до війни, – зазначив Ігор Безрук.

Підготовка до встановлення новорічних ялинок у Коломаку та Шляховому вже розпочалася, адже до Дня Святого Миколая красуні вже мають радувати дітей.

Раніше ми писали, де на Харківщині можна буде придбати ялинку до свят та якою буде ціна. Також ми писали, що лісівники Харківщини висадили вже близько мільйона дерев. Також читайте, жителів Харківщини просять взимку утриматися від походів у ліси.

Автор: Анастасія Хушану