У селі Новоіванівське вперше за час війни провели благодійний концерт на підтримку ЗСУ

10.06.2023 11:49 Коломак

9 червня у селі Новоіванівське Коломацької громади Харківської області провели перший воєнний благодійний концерт під відкритим небом.

Як повідомив кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник відділу культури Коломацької селищної ради Ігор Безрук, до повномасштабної війни хоровий колектив "Шелестяни" кожного літа проводив тур селами громади.

– Коли почалася війна, ми були змушені припинити концерти зі зрозумілих причин. Наразі ми намагаємося трохи відновлювати нашу діяльність. У цьому році це четвертий благодійний концерт, на якому ми виступаємо у громаді, - розповів Ігор Безрук.

Концерт у Новоіванівському

Утім, у селі Новоіванівська подібні заходи в останнє проводили як раз перед початком повномасштабного вторгнення. 9 червня на благодійному концерті збирали кошти на придбання комплекту дистанційного мінування “Сармат” для військової частини А3814, яка боронить кордони Харківщини.

– Наші колективи знають у всій громаді, утім не всі жителі виходять на концерти. Не всі готові. Хтось вважає, що веселощі зараз не на часі, а хтось розуміє, що можливо це і є перші кроки до нашої Перемоги, - зазначив начальник відділу культури Коломацької селищної ради.

Раніше ми писали, як працюють поліцейські офіцери в Коломацькій громаді.  Нещодавно ми розказували, як учні Коломацької громади висадили дерева на території Шелестівського ліцею. Раніше ми писали, що у Коломаку більше п’ятисот домогосподарств отримали корми для відгодівлі свиней та курей.

Головні новини Коломак читайте на нашому сайті.