У селищі Коломак жінок навчають розробляти бізнес-плани

23.02.2023 14:19 Коломак
Джерело: Коломацька селищна рада Джерело: Коломацька селищна рада
Жительки селища Коломак та інших населених пунктів громади закінчили програму «Майстерня можливостей».

22 лютого в Коломацькій громаді відбулося завершальне заняття програми «Майстерня можливостей» у рамках проєкту «Крила». 20 жительок та переселенок селища Коломак та інших населених пунктів ТГ отримали сертифікати про успішне завершення програми.

– Це вже четверта група жінок, яка закінчила програму. Проєкт направлений на те, щоб вони повірили у свої сили та отримали достатньо знань, які допоможуть знайти роботу, організувати ефективну самозайнятість або відкрити власну справу. У громаді й надалі буде проводитися ця програма, – розповів кореспондентці медіа “Слобідський край” очільник Коломацької громади Володимир Гуртовий.

Зокрема, проєкт зорієнтований на покращення економічного становища жінок, особливо жительок сіл та селищ. Також метою програми є підвищення самооцінки та мотивації у вразливих груп. Жінкам допомагають визначитися з ідеєю та розробкою бізнес-планів для самозайнятості та підприємництва. 

Раніше ми писали, як бійцям з Коломака збирають допомогу.  Нагадаємо, Коломацька громада отримала генератори та пічки: де їх установлять. Нагадаємо також, 14 лютого в селищі Коломак Харківської області пройшла традиційна акція до Дня Святого Валентина

Головні новини Коломак та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану