Як після реконструкції змінився вигляд Красноградської лікарні – ФОТО

07.05.2021 16:31 Красноград
Фото: kharkivoda.gov.ua Фото: kharkivoda.gov.ua
Про завершення капітального ремонту приймального відділення Красноградської ЦРЛ 7 травня повідомили в Харківській ОДА.

У рамках президентської програми «Велике будівництво» завершена реконструкція приймального відділення Красноградської ЦРЛ. Під приймальне відділення був перероблений  перший поверх хірургічного корпусу лікарні. Тут також знаходилися екстрена невідкладна медична допомога, відділення анестезіології та реанімації, фізіотерапевтичне відділення та санпропускник. У цих приміщеннях ремонт не проводився близько 25 років. Як повідомляють у підрядній організації, площа внутрішніх реконструйованих приміщень склала 1133 квадратні метри.

Читайте також: Як змінилася після реконструкції Лозівська лікарня в Катеринівці – ФОТО

Лікарня Красноград

У реконструйованому відділенні тепер розміщається діагностичний блок, малоопераційна, приміщення для проведення ендоскопічних досліджень, приміщення для ультразвукової діагностики. Відновлене приймальне відділення також має реанімацію, розраховану на 15 ліжок з кисневою підтримкою, фізіотерапевтичне відділення й окремі вхідні групи, серед яких – акушерсько-гінекологічний санпропускник. Крім того, у відділенні створені кабінети для лікарів та молодшого медичного персоналу.

Красноградська лікарня

Оновився не тільки зовнішній вигляд приміщень, а й обладнання. За словами директора Красноградської ЦРЛ Ганни Власенко, у відділенні відкриють чотири кабінети, в яких можна буде проводити УЗД-дослідження, відеофіброгастродуоденоскопію, відеобронхоскопію та відеоцистоскопічні дослідження. Також планується відкривати кабінет КТ (до речі, сам пристрій уже знаходиться в лікарні).

Довідка: Красноградська ЦРЛ обслуговує 90 тисяч жителів укрупненого району.

Автор: Андрій Соха

Теги: