Як змінилася після реконструкції Лозівська лікарня в Катеринівці – ФОТО

06.05.2021 17:13 Лозова
Після реконструкції приймальне відділення Лозівського територіального медичного об’єднання, що розташоване в Катеринівці Харківської області, має відкритися у травні.

Ремонт приймального відділення в селі Катеринівка розпочався в жовтні минулого року в рамках президентської програми «Велике будівництво». За словами представника підрядної організації Євгена Сірика, була проведена повна реконструкція будівлі зі зміною планування, із заміною сантехніки та зі встановленням вентиляційного обладнання, якого раніше в лікарні не було.

Читайте також: У Богодухові завершили реконструкцію лікарні - Фото

Також у лікарні з’явився 64-розрядний комп’ютерний томограф та облаштована під нього кімната зі спеціальним рентгенозахисним обробленням.

Уагалі після ремонту площа приймального відділення збільшилася в шість разів – зі 100 до 600 квадратних метрів. Відділення тепер має кілька окремих входів. Для людей з інвалідністю облаштували пандуси та підіймачі.

Як зазначив директор Лозівського ТМО Іван Жовтий, тепер медики зможуть надавати допомогу тяжким хворим просто у приймальному відділенні, що значно економить час. Також у приймальному відділенні з’явилася шокова операційна. Раніше тяжких хворих доводилося підіймати на верхні поверхи. Все це займало час.

«Відтепер у відділенні буде діагностика, рентгенографія, є операційний стіл. Одразу бригада анестезіологів, травматологів – всі, хто необхідний, будуть сюди сходитись. Це краще для пацієнтів. Ми виграємо час. Зможемо просто тут оперувати. Операційна повноцінна», – розповів заступник директора з хірургічної допомоги Володимир Сергієнко.

Як повідомив «Слобідському краю» заступник голови Лозівської міської ради Ашот Керопов, орієнтовно реконструйоване відділення запрацює через кілька тижнів – у другій половині травня.

Автор: Андрій Соха