Дві громади Красноградщини об’єднали зусилля у вирішенні медичних проблем

19.10.2021 13:30 Красноград
Об’єднавши свої зусилля, дві громади Красноградського району Харківської області змогли покращити рівень надання медичних послуг на первинному рівні. Наталинська та Красноградська громади в рамках обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» отримали для своїх закладів первинки нові спеціалізовані автівки та медичне обладнання.

Співпраця громад дозволяє вирішити більш глобальні питання, які одній ТГ часто не під силу. Тож для вирішення спільних проблем у медицині Наталинська та Красноградська громади вирішили об’єднати свої зусилля і разом написали проєкт для участі у обласному конкурсі «Разом в майбутнє».  Завдяки перемозі громади забезпечать оперативность проведення діагностичних процедур, швидкий доступу медичного працівника (сімейного лікаря) до пацієнта в будь-якому місці (незалежно від дорожніх умов) для оперативного надання первинної медико-санітарної допомоги.

Відбулася урочиста презентація переможного проєкту, бюджет якого склав 1 мільйон 875 тисяч гривень.  А мета цієї співпраці – створення належних умов для надання доступної, своєчасної, якісної та ефективної медико-санітарної допомоги, організація якісної медичної консультації населенню Наталинської та Красноградської територіальних громад, забезпечення ефективного функціонування медичного закладу, розвитку соціальної інфраструктури регіону тощо.

Із вдалою реалізацією проєкту переможців особисто поздоровила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. Вона вручила представникам ТГ ключі від нових спеціалізованих авто RENAULT DUSTER, які мають усі необхідні технічні характеристики для безпечного та швидкого руху у будь-яку пору року, аби оперативно доставити сімейного лікаря в необхідний пункт призначення.

- Дві громади - Наталинська та Красноградська - об’єднали зусилля і подали на конкурс спільний проєкт «Забезпечення доступності та ефективності первинної медичної допомоги мешканцям Красноградської та Наталинської територіальних громад». Наш проєкт переміг і ми змогли закупити необхідне обладнання та транспорт, - розповіла голова Наталинської сільської ради Олена Третяк. - Ми дуже вдячні обласній раді за те, що проводить цей конкурс і надає громадам додаткові можливості для розвитку.