Які дороги ремонтують у Краснокутській громаді: перелік

21.06.2023 14:53 Краснокутськ

У бюджеті Краснокутської селищної територіальної громади Харківської області на 2023 рік заплановані видатки на утримання та розвиток автомобільних доріг і дорожньої інфраструктури в сумі 43,286 мільйона гривень.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Краснокутську селищну раду.

Селищна голова Ірина Карабут ініціювала співпрацю з ХОВА та державним підприємством «Дороги Харківщини» для виконання робіт з ремонту дороги С211802  Станцiя Водяне – Різуненкове км 0+000 – км 4+300.

Ця дорога має велике значення у налагодженні логістики під час війни, бо сполучає населені пункти Харківської та Полтавської області і є найкоротшою транспортною артерією у напрямку міста Київ.

Загальна вартість робіт з ремонту Станцiя Водяне – Різуненкове складає 68,220 мільйона гривень, з місцевого бюджету Краснокутської селищної територіальної громади виділено 30 мільйонів гривень.

Ще 13,286 мільйона гривень з бюджету Краснокутської громади виділено на ремонт та експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах, у тому числі під’їзних шляхів до опорних навчальних закладів громади, облаштованих укриттями, в яких планується навчальний процес. 1,210 мільйона гривень з них уже освоєно.

Також у населених пунктах громади силами Виробничого управління житлово-комунального господарства здійснюються заходи щодо вирівнювання поверхонь, планування узбіч та відсипка щебнем ґрунтових доріг комунальної власності.

Роботи на загальну суму 792,37 тисячі гривень були проведені:

  • селище Краснокутськ – провулок Дачний, вулиця Мистецька, вулиця Лугова, провулок Кооперативний, провулок Оболонський, вулиця Маяківська, вулиця Зелена, провулок Жолобок, вулиця Квітуча, вулиця Берегова;
  • село Пархомівка – вулиця Євгена Лисенка, вулиця Івана Малиша, вулиця Михайла Друзя;
  • село Козіївка – вулиця Зелена, вулиця Миру, вулиця Вчительська, вулиця Весела, вулиця Травнева, вулиця Староодеська.

До кінця  2023 року плануємо виконати роботи з грейдерування та підсипання піщано-щебеневою сумішшю доріг на суму – 1,3 мільйона гривень по населених пунктах Краснокутської територіальної громади – село Мурафа, село Рябоконеве, село Слобідка, село Китченківка, село Любівка.

Нагадаємо, вночі 9 червня окупанти обстріляли дронами Shahed промисловий об’єкт у Богодухівському районі Харківської області. Внаслідок влучань почалась пожежа, один робітник підприємства був поранений.

У селах Качалівка та Сонцедарівка Краснокутської громади Харківської області, де після ворожого обстрілу відбулися пожежі на нафтовидобувних підприємствах, фахівці провели контрольні заміри атмосферного повітря.

Нагадаємо також, що у Краснокутському ліцеї відкрили клас безпеки для школярів. Також у Краснокутську відновила роботу міграційна служба.

Більше новин Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко