Наслідки пожежі на підприємствах у Краснокутській громаді: що показали заміри повітря

20.06.2023 15:51 Краснокутськ
Фото: Краснокутська селищна рада Фото: Краснокутська селищна рада

У селах Качалівка та Сонцедарівка Краснокутської громади Харківської області, де після ворожого обстрілу відбулися пожежі на нафтовидобувних підприємствах, фахівці провели контрольні заміри атмосферного повітря.

Як повідомляє «Слобідський край», результати замірів оприлюднила Краснокутська селищна рада.

«За результатами лабораторних досліджень атмосферного повітря вміст досліджених речовин не перевищує «Гранично допустимих концентрацій хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць», – ідеться у повідомленні.

Заміри виконували фахівці Краснокутської філії державної установи «Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Нагадаємо, вночі 9 червня окупанти обстріляли дронами Shahed промисловий об’єкт у Богодухівському районі Харківської області. Внаслідок влучань почалась пожежа, один робітник підприємства був поранений.

Унаслідок пожежі відбулися шкідливі викиди в атмосферне повітря. Жителям селища Краснокутськ, сіл Качалівка та Любівка рекомендували не відкривати вікна, здійснити вологе прибирання в оселях та обмежити перебування на вулиці.

Нагадаємо також, що у Краснокутському ліцеї відкрили клас безпеки для школярів. Також у Краснокутську відновила роботу міграційна служба.

Більше новин Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.