У Краснокутську пройшов турнір з футзалу пам’яті загиблих захисників громади

11.04.2023 10:56 Краснокутськ
Джерело: Краснокутська селищна рада Джерело: Краснокутська селищна рада

У селищі Краснокутськ Харківської області проводять турніри на пам’ять загиблих воїнів – футболістів громади.

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край», у Краснокутській громаді відбувся турнір з футзалу. Цього разу захід присвячений вшануванню пам’яті воїнів – футболістів громади, які загинули, захищаючи Україну від агресії рф. 

У турнірі з футзалу взяли участь команди «Фортуна» із села Мурафа, «ДЮСШ Краснокутськ», ФК «Краснокутськ», «Аякс» Краснокутськ. Так у фінальній грі зустрілися команди ФК «Краснокутськ» та «Аякс». Перехідний Кубок вручений команді ФК «Краснокутськ».

У Краснокутську пройшов турнір з футзалу пам’яті загиблих захисників громади

Раніше у селищі Краснокутськ пройшов футбольний турнір «Кубок пам'яті». Тоді під час хвилини мовчання глядачі вшанували пам'ять захисників та футболістів  з Краснокутської громади Олексія Биковського та Івана Бича. Герої загинули в боях за Україну. Команда «Ведмідь» із села Пархомівка, де раніше грали загиблі воїни, стала переможцем. 

Нагадаємо, лісівники, військовослужбовці ЗСУ та учні Мурафського ліцею Краснокутської громади Харківської області посадили 5720 однорічних саджанців сосни звичайної. Раніше селище Краснокутськ отримало два генератори, які забезпечать лікарню безперебійною подачею кисню для пацієнтів реанімаційного відділення. 

Також нагадаємо, у Краснокутській громаді зібрали 70 тисяч 587 гривень на генератор для воїнів 92-ї танкової бригади ЗСУ

Про головні новини Краснокутськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.