Жителі Краснокутщини можуть допомогти громаді виграти 500 тисяч гривень на парк

15.05.2021 13:25 Краснокутськ

До 31 травня жителі Краснокутської громади Харківської області можуть взяти участь в онлайн-голосуванні та підтримати проєкт, який стосується облаштування нового парку.

Краснокутська селищна громада подала на конкурс «Наша громада» проєкт, який стосується створення в Козіївці туристично привабливого місця для відпочинку.

Тут планують облаштувати паркову зону з освітленням та зеленою територією. Також у сквері хочуть обладнати символічний пам'ятний знак, який стане фотозоною.

"Пам'ятний знак проєктується студентською молоддю, а саме – випускниками архітектурних вищих навчальних закладів. Основою проєктної ідеї є документально підтверджені історичні факти та події, які мали місце на території нашого регіону, пов'язані з природними багатствами краю," – йдеться в проєкті громади.

Читайте також: У селах чотирьох громад Харківщини відключать газ

Загальна вартість проєкту сягає 800 тисяч гривень, з них 500 тисяч гривень складає внесок організаторів конкурсу (у разі виграшу громади). Планується, що інші 300 тисяч гривень нададуть спонсори.

Підтримати ініціативу громади можна до 31 травня. 

Для цього треба зареєструватися на сайті через свій профіль у соціальній мережі або електронну пошту. Кожна людина може підтримати по 5 різних проєктів, поставивши відмітку «Проголосувати».

Станом на 14 травня за проєкт проголосувало 61 людина.

Нагадаємо, організаторами конкурсу є телеканали ICTV та СТБ у партнерстві з Українським кризовим медіа-центром у рамках Програми USAID  «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Загалом участь у конкурсі беруть 16 громад з Харківщини.

До другого етапу пройдуть 13 громад-учасниць, які мають найбільшу підтримку за результатами інтернет-голосування. Ще 13 громад-учасниць, які отримали найвищі бали за результатами голосування експертного журі. Їх відбір триватиме до 6 червня.

Фінальне голосування відбудеться з 14 серпня до 27 вересня. За проєкти громад голосуватимуть лише члени експертного журі.