Як змінилася після капітального ремонту Куп’янська лікарня – ФОТО

04.05.2021 09:53 Куп’янськ

Реконструкція приймального відділення Куп’янського медичного територіального об’єднання Харківської області тривала близько семи місяців.

У жовтні минулого року у рамках президентської програми «Велике будівництво» розпочався капітальний ремонт приймального відділення Куп’янського медичного територіального об’єднання. Після завершення реконструкції відділення розширилося до 1000 квадратних метрів (раніше було 90 квадратних метрів). Як повідомляє ХОДА, у лікарні були проведені як зовнішні, так і внутрішні ремонтні роботи.  Після ремонту будівля стала доступною для людей з інвалідністю завдяки пандусам та поручням усередині приміщення.

Лікарня Куп'янськ

Читайте також: Харківська область лишається в «червоній» зоні

Після реконструкції в лікарні надаватиметься більша кількість послуг. За словами директора Куп’янського МТО Євгена Сімка, у приймальному відділенні збільшили кількість ліжко-місць до восьми. Є палати для хворих з алкогольним та наркотичним станом з обмеженим перебуванням. Також є інфекційний бокс з окремим входом, реанімаційна зала, мала операційна та діагностичні відділення. У лікарні з’явився УЗД-апарат, відеогастроскопічне обладнання та комп’ютерний томограф на 32 зрізи. Тож тепер пацієнти зможуть безкоштовно проходити діагностику.

Куп'янська лікарня

Куп’янське МТО – є опорним закладом, що сьогодні обслуговує близько 130 тисяч жителів Харківщини. Наразі у планах закладу – збільшення кількості медперсоналу, щоб до роботи у відділенні екстреної допомоги не залучати лікарів зі стаціонарних відділень.