«Бої тривають, але ініціатива вже на нашому боці», – Маляр про наступ росіян на Куп’янському напрямку

19.07.2023 10:01 Куп’янськ
Фото: Генштаб ЗСУ Фото: Генштаб ЗСУ

Російській військові намагаються наступати на Куп’янському напрямку Харківської області, однак успіхів не мають.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на заступницю міністра оборони України Ганну Маляр.

Ввечері, 18 липня, заступниця міністра оборони повідомила, що наступ агресора на Куп’янському напрямку успіху не має. Тривають важкі бої, але ініціатива перейшла на бік Збройних Сил. А вже сьогодні Генеральний штаб ЗСУ підтвердив цю інформацію та додав, що у ворога немає жодного просування вперед.

Нагадаємо, 17 липня стало відомо, що з кінця минулого тижня військові країни-агресора активно наступають на Куп’янському напрямку.

«Наразі противник здійснює пошук слабких місць у нашій обороні, активно веде штурмові дії в районах населених пунктів Масютівка, Новоселівське з метою витіснення наших підрозділів за бар’єрний рубіж річки Оскіл», – повідомляла Маляр.

Рініше Маляр розповідала, що агресор підтягнув сили та здійснює активний наступ на Лиманському і Куп‘янському напрямках, намагаючись перехопити в нас ініціативу. 

Також ми писали про ситуацію у прикордонних населених пунктах Дворічанської громади – Гряниківки та Кам’янки немає, а Дворічна на 90 відсотків знищена. Як зазначила начальниця Дворічанської селищної військової адміністрації Галина Турбаба, деокупована частина громади потерпає від постійних масованих обстрілів. 

Головні новини Куп'янський район читайте на нашому сайті. 

Автор: Владислава Ткаченко