Діти з Куп’янська вирушили на реабілітацію в санаторій на Рівненщині

07.04.2023 18:53 Куп’янськ
Фото: ХОВА Фото: ХОВА

З деокупованих населених пунктів Харківської області до Рівненщини 7 квітня відправили 18 дітей.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу ХОВА.

Дітей і дорослих, які їх супроводжують, розмістять у місцевому санаторії. Для них передбачене повноцінне харчування, реабілітаційні заходи, психологічна підтримка, медичне обстеження, а також повний спектр соціальних послуг, які надає держава.

За словами начальника Куп'янської міської військової адміністрації Андрія Беседіна, станом на 6 квітня до проведення евакуаційних заходів у громаді перебувало 578 дітей.  

«Під патронатом віцепрем'єр-міністра Ірини Верещук та начальника ХОВА Олега Синєгубова нам удалося вивезти з небезпечних місць до Харкова 18 дітей у супроводі дорослих. Наразі у громаді лишаються 560 малюків та підлітків. Евакуаційна робота триває», – розповів Андрій Беседін. 

Нагадаємо, наразі в Куп’янському районі триває евакуація маломобільних груп населення, осіб з інвалідністю та дітей з батьками. Таке рішення було прийнято 27 лютого 2023 року засіданням комісії з питань евакуації Куп’янської міської територіальної громади, зважаючи на нестабільну безпекову ситуацію. Крім того, 2 березня стало відомо, що обов’язкова евакуація проходить у Вільхуватській громаді.

Раніше ми писали, що потрібно знати жителям Куп'янщини, які планують евакуюватися, а також номери, за якими можна звернутися з даного питання. Як зазначили в Мінреінтеграції, евакуація буде проводитися до визначених планом пунктів з подальшим розселенням людей. Зокрема, у Харкові для тих, хто евакуюється, вже підготовлено 3 тисячі місць.

Головні новини Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.