Багатодітна родина переселенців з Ізюмщини отримала ключі від житла в Олексіївці

07.04.2023 09:19 Олексіївка
Джерело: Олексіївська селищна рада Джерело: Олексіївська селищна рада

Родина переселенців з Ізюмського району отримала ключі від житлового будинку для тимчасового проживання у селі Олексіївка Харківської області. 

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Олексіївську селищну раду, багатодітна родина внутрішньо переміщених осіб приїхала в село Олексіївка з Ізюмського району. Через активні бойові дії родина втратила власне житло. 6 квітня переселенцям вручили ключі від житлового будинку з фонду житла для ВПО для тимчасового проживання. 

– Кілька місяців тому Валентина була працевлаштована на комунальне підприємство громади, а діти продовжили навчання в Олексіївському ліцеї. Бажаємо родині успішно адаптуватися до життя в нашій громаді та мирного неба, – зазначили в Олексіївській селищній раді.

Нагадаємо, що під перейменування в Олексіївській громаді підпадає 49 вулиць. Також нагадаємо, 120 мешканців села Олексіївка та інших населених пунктів громади отримали безкоштовні дрова за двома програмами. А раніше через відсутність електропостачання спостерігалася проблема з мобільним зв'язком та Інтернетом.

Новини Олексіївка та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану