Газівники Харківської області відновили пошкоджені обстрілами газопроводи у двох районах

07.06.2023 09:55 Куп’янськ

У Харківській області протягом останнього тижня фахівці АТ «Харківгаз» відновили пошкоджені газопроводи в Куп’янському та Ізюмському районах області.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківгаз».

У Куп’янському районі внаслідок обстрілів росіянами будинків без газопостачання залишилося житло 446 родин. Газівники оперативно локалізували аварійну ситуацію на пошкоджених мережах, провели ремонт перебитих труб та підключили газ споживачам.

У Барвінківській громаді Ізюмського району було виявлено пошкодження газопроводу високого тиску. Ремонтно-відновлювальні роботи газогону вдалось виконати без припинення газопостачання до осель міста Бірвінкове.

Харківська область, Харківгаз, ремонт газопроводу

Нагадаємо, 5 червня у Куп‘янському районі російські військові пошкодили трубопровід з аміаком. Увечері 6 червня знову був атакований аміакопровід у Куп'янському районі області. Загалом зафіксовано 6 прильотів у районі насосної станції поблизу села Масютівка. 

Нагадаємо також, що через постійні обстріли, яких росія завдавала по місту Барвінкове, тут зруйновані всі тепломережі. Наразі у місті Барвінкове розробляють проєкти теплопостачання. У школах та адмінбудівлях будуть установлювати модульні котельні.

Більше новин  Куп'янськ та  Барвінкове читайте на нашому сайті.

Автор: Катерина Радіонова

Теги: