Куп’янську передали потужні мобільні рації для координації роботи влади та комунальників

16.08.2023 11:21 Куп’янськ

У місто Куп’янськ Харківської області, де через щільний вогонь ворога виходить з ладу мобільний зв’язок, були передані сім потужних мобільних рацій.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Куп’янську міську військову адміністрацію.

«Внаслідок збільшення обстрілів російськими терористичними військами на території громади найбільш часто виходять з ладу комунікаційні лінії, також періодично зникає мобільний зв'язок. Координація роботи в таких умовах стає дуже тяжкою. Саме для розв'язання цієї проблеми Координаційним гуманітарним центром були передані сім потужних мобільних рацій», – ідеться у повідомленні.

Пристрої будуть допомагати в роботі органам місцевої влади та комунальних підприємств.

Необхідну техніку громада отримала завдяки підтримці голови Координаційного гуманітарного центру Євгена Коляди та Міжнародній благодійній організації «Nonviolent Peaceforce».

Харківська область, Куп’янськ, рації

Нагадаємо,  10 серпня в Куп’янському районі оголосили обов’язкову евакуацію. Йдеться про наближені до зони бойових дій Дворічанську селищну, Петропавлівську сільську громади, частково на територіях Кіндрашівської сільської, Курилівської сільської та Куп'янської міської територіальних громад.

Нагадаємо також, Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області з огляду на безпекову ситуацію рекомендує тимчасово призупинити виїзні прийоми у Куп’янській громаді. 

Минулого дня з небезпечних місць евакуювали ще 96 людей. У тому числі 21 дитина, 47 жінок та 4 людини з інвалідністю.

Більше новин Куп'янськ читайте на нашому сайті.