У Куп’янській громаді Пенсійний фонд тимчасово припинив виїзні прийоми

15.08.2023 13:51 Куп’янськ
Фото: Пенсійний фонд України Фото: Пенсійний фонд України

Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області з огляду на безпекову ситуацію рекомендує тимчасово призупинити виїзні прийоми у Куп’янській громаді. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Куп’янську міську військову адміністрацію.

«Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області з огляду на безпекову ситуацію рекомендує тимчасово призупинити виїзні прийоми на віддалені робочі місця та до осіб з особливими потребами, а також проведення зустрічей з колективами підприємств, організацій та населенням до стабілізації ситуації», – йдеться у повідомленні.

Отримати послуги онлайн можна на вебпорталі Пенсійного фонду України.

Нагадаємо, мешканці, які евакуюються з населених пунктів Куп'янського району Харківської області, можуть знайти житло у безпечних районах країни за допомогою програми «Прихисток».  

Станом на ранок 14 серпня з прифронтових населених пунктів Куп’янського району евакуювали 248 людей, у тому числі 90 дітей.

Усі, кому потрібна допомога в евакуації, можуть цілодобово звернутися за номерами Єдиного координаційного гуманітарного центру:

  • +380507890124
  • +380637896474

Нагадаємо також, що наразі на небезпечних територіях Куп’янського району Харківської області, що підпадають під обов’язкову евакуацію, перебуває близько 12 тисяч людей, з них понад 600 – діти.

Більше новин Куп'янськ читайте на нашому сайті.