Куп’янську податківицю, яка перейшла на бік ворога, затримано

04.11.2022 12:58 Куп’янськ
Слідство встановило, що після захоплення Куп’янська Харківської області жінка почала працювати в незаконному органі окупантів.

Вона добровільно обійняла посаду «в. о. старшого спеціаліста торговельно-промислового відділу Куп’янської військово-цивільної адміністрації», повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

«Поплічниця ворогів вела документообіг, передавала наявні в неї дані платників податків на території Куп’янського району Харківської області представникам окупаційних військ i забезпечила видачу патентів на здійснення певних видів підприємницької діяльності та стягнення за це російських рублів, які надходили до фінансових фондів незаконної адміністрації», – йдеться у повідомленні. 

Також вона схиляла своїх колег вийти на роботу та працювати на окупантів. 

Зараз колишній старшій державній інспекторці Куп’янської ДПІ ГУ ДПС у Харківській області повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 КК України (держзрада в умовах воєнного стану). Її затримано, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, нещодавно прокуратура повідомила про підозру директорці ліцею в Куп’янському районі за фактом здійснення діяльності, спрямованої на впровадження стандартів освіти держави-агресора.