На Харківщині «Сталевий кордон» разом з бійцями ЗСУ витіснили окупантів за межі України

25.09.2023 12:21 Куп’янськ
Робота «Сталевого кордону» / фото Держприкордонслужби Робота «Сталевого кордону» / фото Держприкордонслужби

У Куп’янському районі Харківської області наземна та повітряна розвідки штурмової бригади «Сталевий кордон» виявили спроби рашистів укріпитися. Прикордонники спільно з бійцями однієї з танкових бригад спланували спільні заходи з витіснення ворога за межі державного кордону.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Держприкордонслужби.

«Будуючи лінію фортифікацій на російській стороні, загарбники проникнули на територію України та почали зводити укріплення поблизу кордону. Наші розвідники вирахували час, коли на спостережному пункті та біля нього на українській території перебувало близько півтора десятка рашистів», – йдеться у повідомленні.

Прикордонники спільно з бійцями однієї з танкових бригад спланували спільні заходи з витіснення ворога за межі державного кордону.

Кількох загарбників ліквідували прикордонні снайпери, а коли вороги почали тікати з території України, наші захисники відкрили вогонь із танків та мінометів.

Нагадаємо, нещодавно «Сталеві» прикордонники розбили одразу два російські комплекси відеоспостереження «муром-м» на Куп’янському напрямку. 

Ще раз нагадуємо, що триває евакуація з прифронтових громад Куп’янського району. У місті Харків у волонтерському центрі ХАБ Вокзал допомогу можуть отримати всі нещодавно евакуйовані, а також люди, які виїхали самостійно.

 Всіх евакуйованих забезпечать безоплатним проживанням, гуманітарною допомогою та медичною підтримкою. Також буде надано допомогу в оформленні довідки ВПО та відповідну грошову допомогу від держави та міжнародних організацій.

Більше новин Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.