На Куп’янському напрямку ворог намагався прорвати оборону біля Синьківки

03.04.2024 08:18 Куп’янськ
Фото ілюстративне / Генштаб ЗСУ Фото ілюстративне / Генштаб ЗСУ

На Куп’янському напрямку російська армія здійснила один невдалий штурм у районі населеного пункту Синьківка Харківської області.

Як передає «Слобідський край», про це у ранковому зведенні 3 квітня повідомив Генштаб ЗСУ.

«На Куп’янському напрямку нашими захисниками відбито 1 атаку в районі населеного пункту Синьківка Харківської області, де ворог, за підтримки авіації, намагався прорвати оборону наших військ», – ідеться у повідомленні.

На Слобожанському напрямку окупанти не припиняють диверсії, намагаючись утримати Сили оборони України на цій ділянці фронту, та нарощують щільність мінних загороджень уздовж кордону з бєлгородською областю рф.

– Російські окупанти відновили свої спроби йти у наступ, але успіху не мали. Українські воїни професійно виконують задачі з оборони напрямку і завдають ворогу втрат як у живій силі, так і у техніці. В цілому ситуація знаходиться під контролем. Ми все бачимо і відповідно реагуємо на всі ворожі дії, – повідомив начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник.

Нагадаємо, 1 квітня окупанти завдали удари по освітньому об’єкту, спортивному закладу, приватних домоволодіннях у Куп'янську. За словами начальника МВА, легких ушкоджень зазнала жінка, обійшлося без госпіталізації.