Авіаудар по Куп’янську: загинули волонтери, які рятували жителів Ківшарівки

20.09.2023 14:47 Куп’янськ

Унаслідок авіаудару по Куп’янську Харківської області загинули двоє волонтерів громадської організації «П’ятихатки-БАМ», які в цей час поверталися з евакуації мешканців селища Ківшарівка.

Як повідомляє медіа «Слобідський край» про це під час брифінгу 20 вересня розповів голова правління благодійної організації «Координаційний гуманітарний центр» Євген Коляда.

Під час авіаудару, який здійснили російські окупанти по Куп’янську вдень 19 вересня, загинуло щонайменше вісім осіб. Двоє з них були волонтерами громадської організації «П’ятихатки-БАМ». 

– Ударною хвилею було уражено автомобіль, люди зазнали критичних поранень і загинули на місці, – зазначив голова правління благодійної організації «Координаційний гуманітарний центр» Євген Коляда.

За словами Євгена Коляди, у цей час волонтери здійснювали евакуацію місцевих мешканців із селища Ківшарівка Куп’янської громади. Під авіаційний удар екіпаж організації потрапив, коли вже повертався з лівого берега річки Оскіл.

Представники організації «П’ятихатки-БАМ» брали участь в евакуації мешканців Вовчанської громади та Куп’янського району. Крім них, ще 12 благодійних організацій наразі займаються евакуацією.

Усього з початку обов’язкової евакуації в Куп’янському районі волонтери вивезли 906 людей, з них 205 дітей.

Нагадаємо, що російська армія для удару по місту Куп’янськ Харківської області 19 вересня, внаслідок якого загинули 8 людей, використала гібридну ракету «Грім-Е1».

Нагадаємо також, що військові армії рф протягом минулої доби обстріляли з артилерії понад 10 населених пунктів Куп'янського, Богодухівського та Ізюмського районів Харківської області. 

Ще раз нагадуємо, що триває евакуація з прифронтових громад Куп’янського району. У місті Харків у волонтерському центрі ХАБ Вокзал допомогу можуть отримати всі нещодавно евакуйовані, а також люди, які виїхали самостійно.

Більше новин Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.