Правоохоронці викрили чергового зрадника: саме його син розтрощив у Куп’янську Державний Герб

17.01.2023 11:51 Куп’янськ

Куп’янська окружна прокуратура заочно повідомила про підозру 61-річному чоловіку за фактом колабораційної діяльності на території Харківської області.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру. 

Наприкінці червня 2022 року чоловік добровільно погодився працювати на окупаційну владу в місті Куп’янськ. Згодом він обійняв посаду «и.о. главного специалиста отдела финансового обеспечения и исполнения бюджета управления финансов» у так званій «ВГА Купянского района Харьковской области». Серед його обов’язків було складання, а також виконання «бюджету» окупаційної адміністрації в частині витрачання бюджетних коштів.  

Крім того, правоохоронці встановили, що син чоловіка вже був підозрюваним за двома статтями ККУ. Зокрема, за процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області заочно йому було повідомлено про підозру за фактом публічної наруги над державним символом (ч. 1 ст. 338 КК України) та за фактом поширення матеріалів, в яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф (ч. 3 ст. 436-2 КК України).

У селі Петропавлівка Куп’янського району молодик розтрощив малий Державний Герб України, що знаходився на Будинку культури. Крім того, він дав інтерв‘ю російським ЗМІ, в якому зазначив, що підтримує дії країни-агресора на території України.

«Ми будемо повністю змінювати символи на наші, на російські», — розповідав підозрюваний у своєму інтерв’ю.

Наприкінці листопада цього року юнак загинув у Донецькій області, воюючи на боці росії.  

Нещодавно СБУ затримала жителя Куп'янська, який допомагав окупантам вивозити українське зерно. Ним виявився колишній головний інженер «Куп’янського комбінату хлібопродуктів».

Також ми писали, як фейкова «волонтерка» ошукала пенсіонерку з Куп’янська майже на 10 тисяч гривень.

Більше новин міста Куп'янськ та району читайте на нашому сайті.