У Харківській області під час ворожого обстрілу поранено дівчинку

30.03.2023 18:25 Куп’янськ

У Харківській області 29 березня під час російського обстрілу села Колісниківка Куп’янського району була поранена 13-річна дівчинка.

Як передає «Слобідський край», про це розповів начальник ХОВА Олег Синєгубов в етері Національного телемарафону.

«Ворог продовжує обстріли прикордонних населених пунктів області. На жаль, страждають мирні люди. Так, у с. Колісниківка Куп’янського району напередодні поранення отримала 13-річна дівчинка. Госпіталізована у стані середньої тяжкості», – розповів Олег Синєгубов.

За словами очільника ХОВА, ворог щоденно обстрілює прикордонні населені пункти Харківської області, при цьому страждає мирне населення.

Так, сьогодні, 30 березня, внаслідок ворожого обстрілу були пошкоджені приватні та багатоповерхові будинки у місті Куп’янськ.

Наразі в Куп’янському районі триває евакуація маломобільних груп населення, осіб з інвалідністю та дітей з батьками. Також обов’язкова евакуація проходить у Вільхуватській громаді.

Раніше ми писали, що потрібно знати жителям Куп'янщини, які планують евакуюватися, а також номери, за якими можна звернутися з даного питання. Як зазначили в Мінреінтеграції, евакуація буде проводитися до визначених планом пунктів з подальшим розселенням людей. Зокрема, у Харкові для тих, хто евакуюється, вже підготовлено 3 тисячі місць.

Головні новини Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко