У Куп’янському районі ексгумували чотири трупи загиблих від ракетних ударів окупантів

10.11.2022 15:53 Куп’янськ

У Харківській області триває робота з пошуку тіл загиблих у результаті російської агресії та збір доказів військових злочинів армії рф.

Як повідомили в Харківській обласній прокуратурі, нещодавно прокурори ексгумували чотири трупи загиблих людей від ракетних ударів окупантів та вилучили уламки авіабомб ФАБ-500, якими зс рф обстрілювали маленьке село в Куп‘янському районі області.

8 листопада у селі Петропавлівка правоохоронці виявили захоронення. Під час ексгумації в могилі знайдено трупи подружжя. Їх поховали сусіди. Чоловік та жінка загинули у власному будинку 21 вересня під час ракетного обстрілу окупантів. 

9 листопада у селищі Куп’янськ-Вузловий слідчо-прокурорська група на території одного з домоволодінь ексгумувала труп чоловіка, який загинув від обстрілу російської армії 25 вересня. 

У селі Кучерівка на місцевому кладовищі виявлено труп місцевого мешканця без голови та з пошкодженнями кінцівок. Він загинув 31 жовтня від чергового обстрілу російських солдатів. 

На території району прокурори проводять огляди руйнувань, завданих обстрілами військових країни-агресора. Так, у селі Сенькове внаслідок авіаударів з боку зс рф 9 листопада повністю зруйновано Будинок культури, пошкоджено господарські споруди, гаражі, житлові будинки та навчальний заклад. Правоохоронці вилучили уламки від авіабомб ФАБ-500. 

Нагадаємо також, що станом на початок жовтня на звільнених територіях Харківської області правоохоронці виявили 735 тіл загиблих. З них 572 мирні мешканці – 236 жінок, 286 чоловіків, 20 дітей. І ці цифри, на жаль, зростають.