У Куп’янську скоротили комендантську годину

07.04.2023 14:55 Куп’янськ

У Куп'янську Харківської області з 8 квітня 2023 року комендантська година з 20:00 до 6:00. У цей час жителям заборонено перебувати на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Куп’янську міську військову адміністрацію

Відповідне розпорядження за номером 21-в від 5 квітня 2023 року було підписано ТВО начальника Куп'янської районної військової адміністрації Андрієм Канашевичем.

«Запровадити на території Куп'янського району з 8 квітня 2023 року до окремого розпорядження комендантську годину шляхом заборони перебування громадян з 20:00 до 6:00 на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень, а також руху транспортних засобів», – ідеться в розпорядженні.

Куп’янськ. Комендантська година, розпорядження

Нагадаємо, на території Куп’янської громади заборонили відвідувати кладовища та ліси. У період з 9 по 16 квітня буде організовано патрулювання поблизу визначених кладовищ у місті Куп’янськ та Пристінському старостинському окрузі Харківської області.

Наразі в Куп’янському районі триває евакуація маломобільних груп населення, осіб з інвалідністю та дітей з батьками. Також обов’язкова евакуація проходить у Вільхуватській громаді.

Раніше ми писали, що потрібно знати жителям Куп'янщини, які планують евакуюватися, а також номери, за якими можна звернутися з даного питання. Як зазначили в Мінреінтеграції, евакуація буде проводитися до визначених планом пунктів з подальшим розселенням людей. Зокрема, у Харкові для тих, хто евакуюється, вже підготовлено 3 тисячі місць.

Головні новини Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко