У Куп’янську знайшли списки місцевих зрадників та колаборантів. Фото, відео

02.12.2022 13:44 Куп’янськ

Схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу, знайшли у приміщенні окупаційного псевдоправоохоронного органу у Куп’янську Харківської області.

Як розповіли у пресслужбі Харківської обласної прокуратури, до рук правоохоронців потрапили кадрові документи більшості псевдополіціянтів, які працювали у фейкових правоохоронних органах захопленої території Харківщини, повідомляє «Слобідський край».

Серед знайденого особові справи співробітників так званого окупаційного відділу поліції, письмові згоди на співпрацю зрадників-правоохоронців, розпорядження окупаційного керівництва, табелі робочого часу, накази про призначення на посади, анкети, фотографії та багато іншого.

Крім того, виявлено доноси місцевих колаборантів, які «здавали» окупантам патріотів та учасників АТО, повідомили у пресслужбі Територіального управління ДБР у Полтаві.

Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності.  

Щодо осіб, які вже є підозрюваними або обвинуваченими, матеріали будуть використані як докази, а також долучені до справ для повного та всебічного розслідування.

ДБР виявило у Куп’янську списки місцевих зрадників та колаборантів