У Куп’янську знайшли списки місцевих зрадників та колаборантів. Фото, відео

02.12.2022 13:44 Куп’янськ
Схованку з важливими документами, які окупанти не встигли знищити під час відступу, знайшли у приміщенні окупаційного псевдоправоохоронного органу у Куп’янську Харківської області.

Як розповіли у пресслужбі Харківської обласної прокуратури, до рук правоохоронців потрапили кадрові документи більшості псевдополіціянтів, які працювали у фейкових правоохоронних органах захопленої території Харківщини, повідомляє «Слобідський край».

Серед знайденого особові справи співробітників так званого окупаційного відділу поліції, письмові згоди на співпрацю зрадників-правоохоронців, розпорядження окупаційного керівництва, табелі робочого часу, накази про призначення на посади, анкети, фотографії та багато іншого.

Крім того, виявлено доноси місцевих колаборантів, які «здавали» окупантам патріотів та учасників АТО, повідомили у пресслужбі Територіального управління ДБР у Полтаві.

Вилучені правоохоронцями документи є підґрунтям для відкриття кримінальних проваджень за фактами держзради та колабораційної діяльності.  

Щодо осіб, які вже є підозрюваними або обвинуваченими, матеріали будуть використані як докази, а також долучені до справ для повного та всебічного розслідування.

ДБР виявило у Куп’янську списки місцевих зрадників та колаборантів

Списки зрадників та колаборантів з Куп'янська

На Харківщині викрили «схованку», де окупанти залишили документи псевдополіцейських

Нагадаємо, нещодавно СБУ викрила начальницю центру поштового зв'язку Куп'янська в Харківській області, яка агітувала співпрацювати з окупантами.

Також після окупації російськими військовими Куп’янська на бік ворога перейшла колишня дізнавачка сектора дізнання Куп’янського районного відділу поліції ГУНП у Харківській області. 

Нагадаємо також, що у листопаді СБУ викрила двох посадовців «Укрзалізниці», які під час окупації керували стратегічно важливим залізничним вузлом у Куп’янську, через який окупанти вивозили українське зерно.