Витік аміаку в Куп’янському районі: потреби в евакуації не було – Синєгубов

Фото: Олег Синєгубов Фото: Олег Синєгубов

З трубопроводу в Куп'янському районі Харківської області, який увечері 5 червня пошкодила рф, стався витік 134 тонн аміаку.

 

Про це розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов на брифінгу 6 червня, повідомляє «Слобідський край».

Він розповів, що внаслідок обстрілу біля села Масютівка була пошкоджена станція магістрального аміакопроводу Тольятті – Одеса. Пошкодження сталося на ділянці, що становить 12 кілометрів. Там залишався технічний аміак кількістю 700 тонн.

За його словами, у разі великого викиду аміаку, під евакуацію підпадали 10 000 жителів району. В Харкові були підготовлені місця для їхнього розміщення. Проте після вимірювань аміаку в повітрі потреби в евакуації не було.

«Вимірювання повітря в самій Масютівці показало 7 мг на м кубічний, що в принципі в нормі, норма –  10 мг. Якщо брати Куп'янськ, та населені пункти поблизу, то там узагалі нульові показники. Тобто життю та здоров'ю людей наразі нічого не загрожує», – зазначив Олег Синєгубов.

Нагадаємо, увечері 5 червня у Куп‘янському районі російські військові пошкодили трубопровід з аміаком.

 Нагадаємо, у місті Куп’янськ з 1 червня додали ще один маршрут сполученням «Стадіон» – Гусинка, який курсуватиме два рази на тиждень.

Нагадаємо також, що у Куп’янську комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонила жителям ловити рибу, плавати на човнах та відпочивати біля водойм. 

Головні новини Куп'янськ читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко