З прифронтових районів Харківщини евакуювали маломобільних та літніх людей (фото)

Фото: відділ комунікації поліції Харківської області Фото: відділ комунікації поліції Харківської області

Поліцейські разом з представниками Червоного Хреста України провели евакуацію з прифронтових районів Харківської області.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на відділ комунікації поліції Харківської області.

Поліцейські Харківщини разом із загоном швидкого реагування Червоного Хреста України здійснили евакуацію маломобільних громадян, а також осіб похилого віку та з обмеженими фізичними можливостями.

Зокрема, із селища Глушківка, розташованого фактично на лінії фронту, вдалось вивезти 98-річну лежачу жінку з переломом стегна. Постраждалу доставили в безпечне місце під опіку родичів.

З міста Куп’янськ евакуювали жінку похилого віку з обмеженими фізичними можливостями. Її син загинув на фронті, інших родичів жінка не має. До того ж вона лишилась єдиною мешканкою свого будинку. Через постійні обстріли працівникам соціальних служб та волонтерам стало вкрай важко доглядати жінку, тому було прийнято рішення вивезти її з міста. Як і решта евакуйованих, вона була доставлена до Харкова, де отримала безоплатне житло, медичний нагляд та продукти харчування.

Нагадаємо, що примусову евакуацію оголосили ще з 47 населених пунктів Харківської області.  

Також раніше ми писали, що після загибелі 14-річної дівчинки 10 квітня у селі Липці Харківської області керівництво громади знову почало пропонувати родинам вивезти дітей на безпечні території.

Автор: Валерія Ткаленко