У Липцях родинам з дітьми пропонують евакуюватися

11.04.2024 12:19 Липці
В’їзний знак у Липці / фото ілюстративне В’їзний знак у Липці / фото ілюстративне

Після загибелі 14-річної дівчинки 10 квітня у селі Липці Харківської області керівництво громади знову почало пропонувати родинам вивезти дітей на безпечні території.

 Про це повідомив кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник Липецької сільської військової адміністрації Олексій Слабченко.

За його словами, наразі з родинами проводять бесіди, щоб вияснити, куди люди хочуть виїхати.  

– Ми  зараз з комісією їздимо до батьків та розмовляємо з ними з приводу того, щоб вони евакуювалися. Ми виясняємо, куди вони хочуть виїхати, чи треба нам підшукати місце, щоб їх туди вивезти. Багато відмовляються їхати у Харків через те, що його також сильно обстрілюють, люди бояться, говорить Слабченко.

Нині в громаді лишаються понад 1800 жителів, серед них – 21 дитина. Слабченко зазначив, що люди не хочуть виїжджати, наразі погодилися виїхати тільки дві родини.

– Не хочуть люди виїжджати, тільки дві родини погодилися, інші нам кажуть, що зараз небезпечно по всій країні. Ми зараз вмовляємо, щоб люди виїздили, з кожною сім’єю спілкуємося окремо, виясняємо, чи потрібна їм допомога з виїздом, додав начальник СВА.

Нагадаємо, 10 квітня о 14:00 дня окупанти обстріляли центр Липців. Унаслідок обстрілу загинули троє людей: дівчинка 14 років, жінки 43 та 59 років. Також постраждали хлопець 16 років та жінка 34 років.